Jak działamy

Przed rozpoczęciem prac renowacyjnych jest sporządzana umowa, w której szczegółowo jest przedstawiony zakres prac, które mają być wykonane.

Po otrzymaniu auta rozpoczyna się złożony proces przywracania auta do stanu pożądanego przez klienta.

Auto jest rozkładane na części pierwsze, wykonujemy setki zdjęć dokładnie dokumentując zarówno postęp prac jak i jak największą ilość detali, które mogą być w trakcie renowacji omawiane z klientem.

Dokumentacje fotograficzne projektów są na bieżąco wysyłane do klienta drogą e-mailową co pozwala zarówno na obserwację postępu prac w czasie dogodnym dla klienta jak również pozwala dostosowywać kierunek i zakres renowacji w jej trakcie.

Praca z autami które mają kilkadziesiąt lat związana jest z poszukiwaniem i pozyskiwaniem części  zamiennych z magazynów na całym świecie. Nasza firma zajmuje się zamówieniami potrzebnych części, możemy też pracować na częściach dostarczonych lub zamówionych przez klienta. W przypadkach gdy dane części nie są dostępne organizujemy ich odtworzenie w wyspecjalizowanych fabrykach i warsztatach.

Nasze usługi obejmują również transport auta. Po zakończeniu procesu renowacji klient otrzymuje komplet zdjęć stanowiący dokumentację procesu renowacji auta.

Zapraszamy do współpracy.

Szybki kontakt!

Imię*:

Telefon:

e-mail*:

Treść*:

Wszystkie prawa zastrzezone.Strona wykonana przez doNETA.pl